Skip to content

HAKKIMDA

İNSANLIĞIN DOĞRU İNCELEMESİ TASARIM BİLİMİDİR.

Mehmet Ali Sakallı

Merhaba! İstanbul merkezli bir freelance tasarımcıyım, üniversitede grafik tasarım bölümünü okudum. Web site, kurumsal tasarım, dijital tasarım gibi alanlarda tasarım hizmeti veriyorum.

Üniversite yıllarında başlamış olduğum freelance tasarım sektörüne, mezun olduktan sonra da çeşitli ajans ve firmalara destek vererek devam ettirdim. Çalışmış olduğum firmaların birbirinden farklı ve bağımsız sektörlerden oluşması, portfolyomun ve bakış açımın gelişmesine son derece katkı sağladı. Freelance şeklinde devam ettiğim çalışmalarımın yanı sıra kısa vadeli olarak e-ticaret firmasında aktif olarak grafik tasarım ve sosyal medya yöneticiliği alanında çalışmalarda bulundum. Bunun yanı sıra İngiltere’de faaliyet gösteren ajansta tam ve yarı zamanlı çalıştım şuan proje odaklı çalışmaya devam etmekteyim.

Freelance olarak çalışmamın nedeni mevcut koşullarda istediğim işi istediğim şekilde yapabilme özgürlüğünü tanıması ve ayrıca yurt dışı çalışmalarımı kolaylaştırması ve çalışma disiplinimde sorun oluşturmaması freelance çalışma metodunu sevdiren etkenlerden oldu. 

BAŞARININ DORUĞUNDA